RezervaceRezervace

DOPORUČENÍ pro parkování v centru Prahy

Vážení hosté,
Hotel Liberty bohužel nedisponuje vlastním parkovištěm nebo garáží. Proto jsme připravili několik informací a doporučení pro ty z Vás, kteří přijedou vlastním vozem.


PŘÍJEZD k hotelu:

Ulice 28. října, ve které se náš hotel nachází, je pěší zóna a je pro krátký vjezd (např. zásobování) otevřena pouze v následujících časech: 06:00 - 09:00 a 20:00 - 22:00.

V těchto časech můžete dojet před hotel a zastavit na nezbytnou dobu pro vyložení nebo naložení zavazadel. Vjezd do ulice je z křižovatky ulic Národní, Perlová a Jungmannova. Mimo tyto časové intervaly je vjezd možný pouze po předchozí domluvě s recepcí hotelu (731154684).


During this time you can arrive in front of our hotel but you can stop the car in front of the hotel just for the time to unload or load the luggage. The entrance to our street is at the corner between Národní street, Perlová street and Jungmannova street. Outside these times the street is closed by the barrier and it is possible to stop just for a short time beside the barrier. You can call our reception at the phone number +420731154684 for more information.


PARKOVÁNÍ v přilehlých ulicích:

Parkování v omezené míře je možné v ulicích Perlová, Jungmannova a Národní, kde jsou zóny placeného stání s parkovacími automaty.

Pravidla: Můžete parkovat pouze v zóně s bílými přerušovanými pruhy (ne v zóně s modrými pruhy, která je pouze pro rezidenty).
Cena: 60 Kč za hodinu parkování (v nočních hodinách se neplatí – většinou 24:00-08:00).

Náš hotel může zařídit parkovací povolení do modré nebo fialové zóny Prahy 1 a tak můžete zaparkovat v okolních ulicích. Dáte nám registrační značku Vašeho vozidla a časové rozmezí (většinou od poledne do poledne dalšího dne a míte povolení rezervované s tím, že zaplatíte za noc 400,- Kč potom u nás na recepci při příjezdu. Tato nabídka záleží na dostupnosti povolení, proto je lepší si ho zajistit co nejdříve. (Je samozřejmé, že hotel nemůže nést zodpovědnost za případnou krádež nebo škodu na vozidle, neboť se jedná o veřejný prostor)


GARÁŽE V PRAZE 1:

Garáže v ulicích PANSKÁ, VLADISLAVOVA a SPÁLENÁ jsou nejbližší
Vzdálenost: 5 minut chůze – lepší je nejdříve zaparkovat v garáži a poté přijít pěšky do hotelu
Ceny: Ceny garáží závisí na dostupnosti a pohybují se mezi 400 a 700 Kč za noc, mohou být ale i vyšší, čím dříve je rezervujete, tím lepší cenu byste měli dostat. Tyto garáže a další je nutné zarezervovat a zaplatit online na webové stránce: www.mrparkit.com, kde jsou take popsány všechny podmínky.

Nejbližší venkovní parkování je na parkovišti u Hlavního nádraží. Více informací na: https://www.sabaparking.com/.


Pokud nepotřebujete mít Vás vůz v centru nebo s ním jezdit denně, pak bychom Vám doporučili zaparkovat na parkovištích P+R (park and ride). Ty se nacházejí u různých stanic metra (Skalka, Depo Hostivař, Zličín, Opatov, Chodov, Ládví Rajská Zahrada, Černý most, Palmovka, Nádraží Holešovice). Dále se k nám můžete dopravit pohodlně metrem do stanice Můstek (přestupní stanice na trasách A a B), která se nachází přímo u našeho hotelu. Parkování na těchto parkovištích je relativně levné (kolem 120 Kč za noc.

Upozorňujeme ale, že se výslovně nedoporučuje nechávat cennosti nebo I bagáž viditelně ve voze. Jsme Vám k dispozici v případě dalších dotazů a doufáme, že Váš příjezd do Prahy a k nám proběhne v pořádku.