facebookTwitterYou Tubefoursquare
SPECIÁLNÍ NABÍDKY A BALÍČKY SPECIÁLNÍ NABÍDKY A BALÍČKY
down

Představení

Dámy a pánové,
rád bych Vám představil náš Hotel Liberty, umístěný v srdci historického centra Prahy, na pěší zóně, v dolní části známého Václavského náměstí.

Hotel Liberty vznikl jako výsledek komplikované, ale citlivé rekonstrukce paláce, který byl postaven ve stylu Art Nouveau v letech 1894-96.

Naše služby chceme nabízet zejména klientele, která má zájem o menší anonymitu než s jakou se setkává ve velkých hotelových řetezcích. Chceme, aby se hosté, ať už přijeli do Prahy za zábavou či obchodem, u nás cítili jako doma.

Záměrem bylo vytvořit hotel s elegantní a romantickou atmosférou, s prostornými pokoji a apartmány, které nabízejí veškerý komfort.

Není náhodou naším mottem, že u nás "pokoje nemají pouze čísla..., ale i duši". Těším se, že se v Hotelu Liberty setkám i s Vámi a že pro Vás bude pobyt v Hotelu Liberty příjemný a nezapomenutelný.

V případě jakýchkoliv dotazů či přání jsem Vám plně k dispozici.

 

S pozdravem

Luca Sebastenielli
General Manager

Download Hotel Photos | Partner links

Hotel LIBERTY s.r.o. ul. 28. října 11/376, 110 00 Prague 1 phone: +420 - 731 154 684 | +420 - 224 239 598, E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.