facebookTwitterYou Tubefoursquare
SPECIÁLNÍ NABÍDKY A BALÍČKY SPECIÁLNÍ NABÍDKY A BALÍČKY
down

Hotel

Ve 4 hvězdičkovém Hotelu Liberty v centru Prahy naleznete celkem 32 luxusních pokojů a apartmánů. Některé z pokojů nabízejí příjemný pobyt na balkónu či terase. Hotelové suity jsou dvoupodlažní a skýtají jedinečný pohled na Pražský Hrad.

Luxusní Hotel Liberty působí malým a intimním dojmem, ovšem zajistíme Vám veškerý servis, jaký si můžete přát. Mezi základní hotelové služby patří moderní relaxační centrum s fitness klubem. Taktéž Vám poskytneme příjemné posezení na naší venkovní terase a v přízemí hotelu se můžete občerstvit v excelentní kavárně Liberty, jejíž interiér je vytvořen ve stejném elegantním a příjemném stylu.

Hotel má bezbariérový vstup. Nachází se na pěší zóně, nejbližší místo, kde je možné zastavit s automobilem je od vchodu vzdáleno cca 100 metrů. Na přání je zajištěn svoz bagáže našimi portýry. Náš velice profesionální tým zajistí veškerý servis k Vaší celkové spokojenosti.

Download Hotel Photos | Partner links

Hotel LIBERTY s.r.o. ul. 28. října 11/376, 110 00 Prague 1 phone: +420 - 731 154 684 | +420 - 224 239 598, E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.