RezervaceRezervace

Hotel

Ve 4 hvězdičkovém Hotelu Liberty v centru Prahy naleznete celkem 32 luxusních pokojů a apartmánů. Některé z pokojů nabízejí příjemný pobyt na balkónu či terase. Hotelové suity jsou dvoupodlažní a skýtají jedinečný pohled na Pražský Hrad.


Luxusní Hotel Liberty působí malým a intimním dojmem, ovšem zajistíme Vám veškerý servis, jaký si můžete přát. Taktéž Vám poskytneme příjemné posezení na naší venkovní terase.


Hotel má bezbariérový vstup. Nachází se na pěší zóně, nejbližší místo, kde je možné zastavit s automobilem je od vchodu vzdáleno cca 100 metrů. Náš velice profesionální tým zajistí veškerý servis k Vaší celkové spokojenosti.

Hotel Liberty

Představení

Dámy a pánové,
rád bych Vám představil náš Hotel Liberty, umístěný v srdci historického centra Prahy, na pěší zóně, v dolní části známého Václavského náměstí.


Hotel Liberty vznikl jako výsledek komplikované, ale citlivé rekonstrukce paláce, který byl postaven ve stylu Art Nouveau v letech 1894-96.


Naše služby chceme nabízet zejména klientele, která má zájem o menší anonymitu než s jakou se setkává ve velkých hotelových řetězcích. Chceme, aby se hosté, ať už přijeli do Prahy za zábavou či obchodem, u nás cítili jako doma.


Záměrem bylo vytvořit hotel s elegantní a romantickou atmosférou, s prostornými pokoji a apartmány, které nabízejí veškerý komfort.

Není náhodou naším mottem, že u nás "pokoje nemají pouze čísla..., ale i duši". Těším se, že se v Hotelu Liberty setkám i s Vámi a že pro Vás bude pobyt v Hotelu Liberty příjemný a nezapomenutelný.


V případě jakýchkoliv dotazů či přání jsem Vám plně k dispozici.


S pozdravem


Luca Sebastenielli
General Manager

Služby

Concierge služby

Recepce Vám zajistí v průběhu 24 hodin denně veškeré sekretářské služby spojené se zprostředkováním taxi, vyhlídkových jízd po Praze či jiných známých městech, rezervace vstupenek do divadel či na koncerty, transfery na letiště, pronájem automobilů, praní a čištění.

Zdarma WiFi

WiFi internetové připojení je možné na všech pokojích i společných prostorách hotelu. Zdarma je rovněž k dispozici internet v lobby hotelu.

Business centrum v hotelovém lobby

Perfektní spojení Art Deco stylu a moderního vybavení vytváří ideální místo nejen pro odpočinek, ale i pro obchodní či soukromá jednání. V tomto příjemném prostředí se nachází i malé business centrum s možností 24 hodin připojení na internet.

Parkování

V hotelu bohužel není parkování. Pro hosty, kteří cestují osobním vozem můžeme doporučit parkování v okolí.

Více o možnostech parkování naleznete ZDE.

Restaurace Torino

Elegantní sladěná restaurace s výbornou obsluhou, kde mohou nejen hoteloví hosté, ale i náhodní návštěvníci vedle pravé italské kávy ochutnat speciality italské kuchyně či znamenité italské víno. V letních měsících nabízí hostům příjemném posezení terasa s vynikajícími míchanými koktejly a osvěžujícími zmrzlinovými poháry.

Snídaňová restaurace

Stylová snídaňová restaurace, umístěná v přízemí hotelu, nabízí našim hostům snídaně, které jsou podávány ve formě studeného a teplého bufetu. Host si může vybrat z bohaté nabídky slaného i sladkého pečiva, kvalitních uzenin, sýrů, vajec, ovocných jogurtů, čerstvého ovoce, zeleniny a širokého výběru čajů, kávy a čerstvých džusů.


Snídaně jsou otevřeny denně od 7.30 do 10.00 hod.